Zajmujemy się hydrografiką, czyli trójwymiarowym drukowaniem metodą transferu wodnego. Umożliwia ono naniesienie dowolnego wzoru lub grafiki charakteryzującej się wysokim stopniem szczegółowości. Gwarantujemy najwyższej jakości oryginalny efekt końcowy, który jest niezwykle trwały. Powłoka hydrograficzna nie traci swoich właściwości po późniejszym kontakcie z wodą.


Charakterystyczne cechy hydrografiki

Hydrografika pozwana na nanoszenie dowolnego wzoru na elementy posiadające nieregularny kształt oraz wykonane z różnego rodzaju materiałów (drewno, metal, plastik, skóra). Dzięki temu w tej metodzie druku panuje duża indywidualność projektowa. Hydrografika cechuje się idealnym zespoleniem nadruku z pokrywaną powierzchnią. Jakość naniesionego druku jest bardzo wysoka i porównywana do jakości powłoki lakierniczej. Faktura po wykonaniu druku wodnego zyskuje nowe właściwości fizyczne, takie jak: odporność na wysokie oraz niskie temperatury oraz warunki atmosferyczne, a w tym opady oraz silny wiatr.


Kiedy stosować hydrografikę?

Metoda transferu wodnego polecana jest przede wszystkim klientom, którzy myślą o ozdobieniu elementów codziennego użytku, by nadać im większe walory estetyczne. Wśród produktów gospodarstwa domowego, których powierzchnię mogą zostać poddane drukowi wodnemu wymienić można np. lodówki. Dzięki temu taki przedmiot może zyskać zupełnie nowe, eleganckie oblicze. Hydrografikę stosuje się również do dekoracji elementów samochodowych, takich jak maski, felgi czy deski rozdzielcze wewnątrz pojazdu. Powłoka po drukowaniu odporna jest na otarcia i inne zarysowania, dlatego też może być zastosowana nawet w miejscach, które są szczególnie narażone na zniszczenia.