Szczególną usługą świadczoną przez naszą firmę w ramach piaskowania jest piaskowanie metalu. To metoda czyszczenia, która ma na celu jak największe zniwelowanie uszczerbków na powierzchni metalowej, a także oczyszczenie jej ze starej i zużytej powłoki lakierniczej. Piaskowanie pozwala na dotarcie do miejsc trudnodostępny, niemożliwych do wyczyszczenia innymi metodami.


Zabezpieczenie przed niszczeniem i korozją

Opady czy inne zjawiska atmosferyczne mają realny wpływ na niszczenie metali. Dodatkowo narażają powierzchnię na korozję. By mieć realny wpływ na żywotność elementów metalowych należy poddawać je regularnemu czyszczeniu. Najskuteczniejszą metodą na wyczyszczenie faktury metalowej jest piaskowanie. Profesjonalnie wykonane daje wysoce wydajne efekty, a ponadto jest procesem zaawansowanym technologicznie. By zapewnić jeszcze większą ochronę metalu po piaskowaniu zaleca się również malowanie proszkowe, które pozwala na całkowite odnowienie metalowej powierzchni.


Elementy nadające się do piaskowania konstrukcji stalowych

Wśród elementów, które mogą zostać poddane zabiegowi piaskowania konstrukcji stalowych można wymienić: ogrodzenia metalowe (furtki, bramy), ławki, przęsła, balustrady, poręcze, drzwi oraz artykuły hydrauliczne (grzejniki, rury, złączki, hydranty), a także blachy perforowane oraz blachy stalowe i aluminiowe.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty piaskowania konstrukcji stalowych. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usługi, która zapewni żywotność elementom metalowych przez długi czas oraz ochroni je przed wszelkim zniszczeniami.